Skorzystaj z wyszukiwarki serwisowej!

Wybrana firma

Leczenie depresji


Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO


Sienna 72, 00-833 Warszawa

Tel: 22 654 09 47

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis wybranej firmy

Depresja jest jednym z coraz częściej występujących problemów psychicznych. Ma ona wyjątkowo destrukcyjną moc, która stopniowo niszczy osobowość i życie osoby chorej. Dlatego też tak ważne jest podjęcie odpowiednich kroków.

Jak natomiast rozpoznać depresję? Najczęściej objawia się jako stany apatyczne, przez które brakuje ochoty do pracy, zajmowania się dotychczasowymi zainteresowaniami, a także utrzymujące się poczucie zmęczenia, lęki i stale złe samopoczucie. To oczywiście nie jest pełna lista objawów i nie każdy z nich musi wystąpić. Czasem depresja postępuje po cichu. Wtedy zaś jest najbardziej niebezpieczna i poddanie się terapii jest tym ważniejsze. Leczenie depresji nie może być też samodzielne. Musi się odbywać pod okiem specjalisty.

Gdzie natomiast szukać dobrych psychiatrów, którzy zajmują się leczeniem tej przypadłości? Warto zajrzeć na stronę psychiatrzy.pl. Ten link prowadzi do specjalistycznego ośrodka, którego siedziba znajduje się w Warszawie. Pracujący tam zespół pomoże każdemu, kto stanął na życiowym zakręcie i pogrąża się w smutku, apatii i zmęczeniu codziennością.

Inne firmy w pobliżu:

Mish Mash Hostel

Placówka firmy:
Nowogrodzka 42, Warszawa

FlyPix Michał Grybowicz

Placówka firmy:
Grupy AK Krybar -, Warszawa

Qdent Warszawa

Placówka firmy:
Sokołowska 9, Warszawa