Skorzystaj z wyszukiwarki serwisowej!

Wybrana firma

Opiekunki osób starszych


OpiekunkaRadzi.pl


, -

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis wybranej firmy

Istnieje coraz więcej stron, które oferują w internecie pracę za granicą. Jedną z nich jest opiekunkaradzi.pl. Można znaleźć tam oferty między innymi dla opiekunki osób starszych w Niemczech.

Proponowane na powyższej stronie oferty pracy są dobrze opisane, bogate w informacje istotne dla przyszłego pracownika, a zasady współpracy jasno określone. Większość przedstawionych propozycji jest opartych o  zatrudnienie na umowę zlecenie lub umowę o pracę, więc są w pełni legalne, a przepracowany okres liczy się jako staż pracy do wyliczenia późniejszych świadczeń emerytalnych.

Sama agencja, która ogłasza swoje usługi na podanej stronie, pośredniczy w znalezieniu pracy zarówno wśród ofert prywatnych, jak i firm. Wystarczy założyć indywidualne konto, dzięki czemu uzyskuje się dostęp do wielu istotnych funkcji serwisu, między innymi możliwość dyskutowania, dzielenia się doświadczeniem, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert. 

Inne firmy w pobliżu:

Copywriter.pl

Placówka firmy:
xxxxx x, Kraków

Braco

Placówka firmy:
,

Winoklejki

Placówka firmy:
,