Skorzystaj z wyszukiwarki serwisowej!

Wybrana firma

DBA sp. z.o.o. - Projektowanie graficzne opakowań


DBA sp. z.o.o.


Chmielna 15, 00--02 Warszawa

Tel: 22 299 18 88

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis wybranej firmy

Gdy potencjalny klient znajduje się przy półce sklepowej, wybierając dla siebie najodpowiedniejszy produkt, może wystąpić jedna z dwóch sytuacji:

  • potencjalny klient nie zna promowanego przez firmę produktu - nie kojarzy jego opakowania, nie wie, czym wyróżnia się wśród produktów konkurencyjnych. W takiej sytuacji graficzny projekt opakowania ma za zadanie przedstawić produkt i pokazać, czym różni się od innych (Unikalna Cecha Oferty)
  • potencjalny klient zna promowany produkt - widział reklamę zanim trafił do sklepu, więc wie choć trochę, czy to produkt dla niego. W takiej sytuacji rolą opakowania jest dostarczenie klientowi dodatkowych informacji, których ten jeszcze nie ma, a także upewnienie go w tym, że kupując ten właśnie produkt dokonuje właściwego wyboru

Opakowanie musi spełniać obie te role, dlatego projektowanie graficzne opakowań dobrze jest zlecić specjalistom z Agencji DBA. Nie tylko wykonają design opakowania, ale przede wszystkim zaprojektują je tak, aby jak najskuteczniej wykorzystać dostępną powierzchnię.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa

Placówka firmy:
Sokołowska 9, Warszawa

SOLID HALE Sp. z o.o.

Placówka firmy:
Młochowska 88, Młochów

DKD Ostrowiec

Placówka firmy:
Dębowa 5, Michałowice