Skorzystaj z wyszukiwarki serwisowej!

Wybrana firma

Dźwigi towarowe • JN Projekt


JN Projekt


Słoneczna 8, 55-120 Pęgów

Tel: +48 605 324 103

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis wybranej firmy

Nowoczesne dźwigi towarowe są nieocenione między innymi w halach produkcyjnych, halach magazynowych oraz wielu innych przestrzeniach, w których każdego dnia transportowane są ciężkie ładunki o dużych gabarytach. W znacznym stopniu przyspieszają wykonywanie zaplanowanych prac, co ma bezpośrednie przełożenie na zwiększenie zysków przedsiębiorstwa. Dźwigi towarowe przydają się również w:

  • piekarniach,
  • punktach gastronomicznych,
  • placówkach medycznych.

Poszczególne modele różnią się od siebie wagą, wielkością, metodą sterowania oraz ceną. Wszystkie osoby, które nie chcą przepłacać, powinny wejść na stronę jnprojekt.pl. Jest to adres firmy oferującej niezawodne dźwigi w korzystnych cenach.

Uznaniem cieszą się modele elektryczne służące do przewożenia elementów o dużej wadze, takich jak wózki widłowe z paletami. Na uwagę zasługują również urządzenia towarowo-osobowe elektryczne mogące transportować nie tylko ładunki, ale i pracowników. Są one stabilne, nowoczesne i bezpieczne w użytkowaniu, dlatego na ich zakup decyduje się coraz większa grupa przedsiębiorców.

Inne firmy w pobliżu:

Brave Design Jacek Bartosik

Placówka firmy:
Roosevelta 5, Trzebnica

Brave Design Jacek Bartosik

Placówka firmy:
Roosevelta 5, Trzebnica

ROYAL DANCE SCHOOL

Placówka firmy:
- -, Wrocław